KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12771487
nr 1277 1487
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Cop. Kust. Olja på duk, 16x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:30:29
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)